Zaznacz stronę

n&d opnia

„Profesjonalna fotografka, której zdjęcia mają swój, niepowtarzalny charakter. Ponadto przesympatyczna osoba, przy której wszyscy goście weselni czuli się swobodnie, tak jak i my (para młoda) podczas sesji plenerowej. Polecamy Zuzię wszystkim z czystym sumieniem!”

Natalia&Dawid

m&k opinia

„Jesteśmy bardzo zadowolenie z profesjonalnych usług świadczonych przez Zuzię! Fotograf bardzo dyskretny, wykonujący piękne zdjęcia z szerokim uśmiechem. Bardzo miło wspominamy owocną współpracę – Karolina i Maciej”
Maciek&Karolina

13077299_10206024688116780_1049555168_n

Pomimo tego, że Zuzię znam od dawna to pierwszy raz styczność z jej twórczością miałem okazję mieć na weselu mojej siostry – był to zarazem debiut Zuzi w roli fotografki weselnej. Zuzia urzekła wszystkich gości swoją naturalnością, uśmiechem oraz dużym profesjonalizmem, pomimo tego że nie miała wielkiego doświadczenia. Zdjęcia z wesela siostry oraz ona sama tak nas zachwyciły, że kiedy tylko zaczęliśmy z (wtedy jeszcze) narzeczoną planować przyjęcie weselne, nie braliśmy pod uwagę innej opcji niż Zuzię za fotografa!Nasze wesele odbywało się w bardzo klimatycznej, wielkiej, ceglanej sali w podpiwniczeniu browaru w Cieszynie, gdzie praktycznie nie występowało światło naturalne. Pomimo tego wiedzieliśmy, że Zuzia poradzi sobie doskonale w tych trudnych dla fotografa warunkach – i nie myliliśmy się! Zdjęcia wyszły genialnie, a Zuzia sobą i swoimi zdjęciami oczarowała również rodzinę ze strony mojej Żony.

Teraz szykujemy się do kolejnego „wesela z Zuzią” – szwagierka (siostra mojej żony) również zapragnęła skorzystać z jej usług, co mówi samo przez się o kunszcie Zuzi! Gorąco polecam z całego serca!

Damian&Asia