Zaznacz stronę

Halo Halo…

Niemalże po ROKU (! ! ! ) pojawia się na blogu wpis z pięknego pleneru Magdy i Wojtka w Wenecji ! 😉 Prawda jest taka, że Magdę i Wojtka znam chyba całe życie 😉 Dlatego kiedy pojawił się szybki, spontaniczny pomysł, żeby zdjęcia plenerowe zrobić we Włoszech – długo się nie zastanawialiśmy 😉 Co prawda, ślub odbył się w październiku,  sesję robiliśmy początkiem maja- ale zdecydowanie warto było czekać 🙂 Tak planowaliśmy, żeby zdjęcia powstały albo przy wschodzie słońca, albo przy zachodzie, ale pogoda miała własne plany i cóż, Słońce schowało nam się za chmurką. Ale ani drobny deszcz, ani brak słońca, ani bardzo niska temperatura nas nie powstrzymała i zadziałaliśmy !

Tak więc zaraz po dotarciu do centrum, pierwszego dnia działaliśmy w pięknych weneckich uliczkach, a drugiego dnia…. oj zobaczcie sami !

We Włoszech byliśmy kilka dni i zatrzymaliśmy się około 50 km od Wenecji na Campingu Marina di Venezia 😉 To właśnie tam powstały zdjęcia w drugim dniu, na plaży i aqua parku należącym do campingu 🙂

Gdyby ktoś się zastanawiał – ABSOLUTNIE POLECAM ! W linku poniżej znajdziecie informacje dotyczące pobytu na campingu 🙂

https://eurocamp.pl/campingi/wlochy/wloski-adriatyk/camping-marina-di-venezia

Zapraszam do (całkiem niekrótkiej) weneckiej historii Magdy i Wojtka 😉

ZK